KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14796199
nr 1479 6199
Leif Formgren
(1936-1998), Sverige
Oljemålning, Signerad, "Lotsgatan". Olja på duk, 45x55 cm, yttermått inklusive ram: 49x58 cm
Leif Formgren, svensk målare, tecknare, illustratör född 1936, död 1998.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 juli 2022
kl 19:22:41
16/7 12:44:34
Leif Formgren
Läs mer om Leif Formgren